İÇERİK YÖNETİM SİSTEMİ (CMS)

İçeriğinizi kolaylıkla yönetin

Worklab İçerik Yönetim Sistemi (CMS)

Yönetilebilir Siteler

Web sitelerinin hızlı ve kolayca güncelleme ihtiyacı her geçen gün arttı. Bu nedenle kurumsal web sitelerinin kolayca güncellenebilir olarak tasarlanıp programlanması önemli hâle geldi.

Kurumlar sitelerinde haber, blog, iletişim bilgileri, kurumsal başlığı altında hakkımızda, tarihçe, visyon misyon, video ve fotoğraf galeri gibi bir çok içeriğini anlık güncellemek istiyor.

İçerik Yönetim Sistemleri (Content Management System) olarak adlandırılan yazılımlar aracılığıyla kurumsal web sitesi yönetimi kolaylıkla yapılmaktadır. İçerik yönetim sistemine sahip web sitelerinin yatırım maliyeti yüksek olsa da uzun vadede anlık güncelleme maliyetlerini ortadan kaldırdığı ve hızlı olduğu için ekonomik bir çözüm olarak tercih edilmektedir.

Worklab olarak içerik yönetim sistemine (CMS) sahip kurumsal web sitesi uygulamalarımız ile müşterilerimize başarılı çözümler sunuyoruz.

CMS

İçerik yönetim sisteminin önemli olmasının bir kaç nedeni:

Verimlilik: Normalde harcadığınız zaman ve enerjinin neredeyse yarısı ile CMS kullanarak sitenizdeki güncelleme, ekleme ve silme işlemlerini yapabilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO): Önemli olan, içeriğinizi güncel tutma, başlık hiyerarşisi, görsellik ve kullanıcı deneyimi gibi kuralları uygulayabilirsiniz. Bu işlemler sonucunda sitenizi arama motorlarında üst sıralara çıkarabilirsiniz.

Kullanıcı Deneyimi: Sitenizi ziyaret edenlerin rutin kullandıkları arama, üye olma gibi işlemleri sitenizde ne kadar hızlı ve rahat yapabilmeleri sitenize sempati duyulmasını sağlayacaktır.

Mobil Optimizasyon: CMS'ler ile mobil cihaz arayüzleri için ekstra ayarlama yapmanız gerekmemektedir. Gelişmiş CMS'ler tarafından mobil optimizasyon sunulmaktadır.