Worklab Yazılım 16 yıllık sektör deneyimi, tecrübeli ekibiyle web tasarım, yazılım geliştirme hizmeti sunmaktadır.

UI - User Interface
UI, kullanıcı arayüz tasarımı anlamına gelir. UI ile kullanıcıların sitede rahatça dolaşması ve sitede daha uzun süre kalması, site içeriklerine daha rahat ulaşması gibi deneyim odaklı iyileştirmeler amaçlanır. Sitenin görsel tasarımında, kullanıcının konforlu bir deneyim yaşamasını sağlar.
UX - User Experience
UX - kullanıcı deneyimi anlamına gelmektedir. UX, bir kullanıcının ürünü, hizmeti veya web sitesini kullanırken, tasarım, kolay kullanım, kolay anlama, kullanırken memnun kalma gibi ölçütleri değerlendirir.
Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web siteleri, şirketinizin kimliği yansıtan,kurumunuza özel profesyonel olarak tasarlanmış internet siteleridir.

Kurumsal internet siteleri, firmanızın site yöneticisi tarafından güncellenebilir şekilde yapılmaktadır. Bu sitelerin arka planında içerik yönetim sistemi veya Content Management System olarak adlandırılan yazılımlar bulunmaktadır. Bu yazılımlarla çalışan internet sitelerine güncelleme panelli veya yönetilebilir internet siteleri de denilmektedir. Güncelleme konusunda getirdiği kolaylık, hız ve maliyet avantajı sebebi ile tercih edilmektedir.

Worklab, yazılım mühendisleri tarafından geliştirdiği Worklab CMS yazılımı ile müşterilerine, stabil, sorunsuz ve esnek bir site yönetim yazılımı sunmaktadır.

Responsive Web Tasarım

Responsive tasarım size web tabanlı projenizin masaüstü, tablet ve mobil web sitelerini aynı anda sağlar.

Responsive web literatüründe, farklı ekranlara göre otomatik olarak şekillenen web sitelerini ifade etmektedir. Responsive bir web sitesi, tabletler ve cep telefonları gibi mobil cihazlarda sorunsuz olarak gezilebilir. Bir web sitesinin cep telefonunda açılıyor olması, mobil uyumlu olduğu anlamına gelmemektedir. Mobil uyumlu ifadesi, mobil cihazlarda sorunsuz açılan ve iyi bir kullanıcı deneyimine sahip web sitesidir.

Worklab yazılım ekibi, responsive web tasarım teknolojisini Türkiye'de ilk uygulayan yazılım firmalarından biridir.