Worklab Yazılım 16 yıllık sektör deneyimi, tecrübeli ekibiyle web tasarım, yazılım geliştirme hizmeti sunmaktadır.

Muhasebe - Erp Entegrasyonları
İşletmeniz için hızlı işlem sağlama, sürekliliği kalıcı olarak devam ettirmek adına kullanmakta olduğunuz ticari yazılımları e-ticaret sitenizlede entegre bir şekilde kullanabilirsiniz. İş yükünüzü azaltır, performansınızı arttırabilirsiniz.

Muhasebe-ERP entegrasyonlar sayesinde ;

  • Ürün ve stoklarınızı otomatik olarak e-ticaret sitenize aktarabilir,
  • Stoklarınızı tek panel üzerinden yönetebilir
  • Sipariş aktarımını ve takibini
  • Faturalandırma işlemlerini hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz
  • Muhasebe-ERP entegrasyonları sayesinde e-ticaret sitenizdeki stok ve sipariş düzenlemeleri için ekstra vakit harcamaz, zaman ve maliyet tasarrufu sağlarsınız
Ödeme Sistemleri Entegrasyonları
Ödeme bir satın alma sürecinin en kritik noktasıdır. Ödeme sistemi eksik veya sorunlu olan bir satın alma, ürün veya hizmetlerinizi satamama ile sonuçlanmaktadır. Worklab E ticaret alt yapısı, alternatif ödeme sistemlerinin ve bankaların sanal pos, ve 3d sanal pos alt yapıları ile entegre olmuş, Worklab e-ticaret sistemi kullanıcıları bu ödeme entegrasyon alt yapısı ile tahsilatları yapmaktadırlar.

Bir ödeme sistemine teknik anlamda entegre olmakta her zaman ihtiyacı karşılamaya yeterli olmamaktadır. Ödeme işlemlerini kayıt altına alma, tekrar ulaşma, olası problemlerde çözüm üretme hassas bir konudur.

Her iddialı eticaret sitesinin, İyzico, PayTr, PayU, Ipara veya güvenilir ödeme sistemlerinden herhangi birisinden hizmet alması, Masterpass entegrasyonunu gerçekleştirmiş olması veya BKM Express cüzdan çözümüne sahip olmasını tavsiye ediyoruz.
Kargo Entegrasyonları
E-Ticaret alt yapımızda yoğun sipariş alan müşterilerimizin projelerinde sipariş süreçlerinin hızlandırmak insan kaynaklı hataların önüne geçebilmek için kargo entegrasyonları yapıyoruz.

Kargo entegrasyonu yaptığımız bazı kargo firmaları; Yurtiçi Kargo, Mng Kargo, Aras Kargo, Sürat Kargo, Ptt Kargo, Ups Kargo.