Worklab Yazılım, B2C ve B2B faaliyetleri yürüten şirketlere yönelik kompleks e-ticaret platformları veya yüksek performanslı ticari uygulamalar için hem konsept geliştirir hem de bu tür platformlar veya uygulamaları geliştirerek yönetir. E-ticaret çözümleri hizmet sağlayıcısı olarak, 16 yılı aşkın deneyimimizle, UX tasarım & geliştirmeden sistem entegrasyonuna, platform işletiminden yönetimine kadar tam hizmet yaklaşımı ile oldukça farklı yetkinlikleri bir araya getiriyoruz.

Geliştirmelerimizi tasarlarken, işletmeleri, distribütörleri ve müşterileri daha fazla yakınlaştıran etkili pazar yerlerini uygulamaya geçirmek amacıyla en başından itibaren kullanıcıya ve onun davranışına odaklanırız. Tüm ilgili sistemleri ve kanalları entegre edip verileri birleştirerek, karlı çoklu kanal ticaretine zemin hazırlıyoruz ve yeni pazarlara girerken mümkün olan en iyi şekilde destek sunuyoruz.

Neler Geliştiriyoruz?

E-Ticaret Paketleri
E-ticaret (elektronik ticaret), bir elektronik ağ üzerinden ürün ya da hizmetlerin alım satımının yapılmasıdır. Elektronik ortamda yürütülen her türlü ticari işlem e-ticarettir ve bu ticari işlemler, işletmeden işletmeye (B2B), işletmeden tüketiciye (B2C), tüketiciden tüketiciye (C2C) şeklinde gerçekleşebilir.

Hızlı ve uygun maliyetler ile ürünlerini müşteri kitlesiyle buluşturmak isteyen firmalar için hazır e-ticaret paketlerimiz bulunmaktadır. E-ticaret ürünümüzün müşteri ihtiyaçlarına göre hazırlanmış bir çok tipi bulunmaktadır.

E-Ticaret paketlerimizi incelemek için tıklayınız.
E-İhracat Paketleri
E-İhracat ürün ya da hizmetlerin yurtdışına alım satımının yapılmasıdır. E-İhracat modeli e-ticaret alt yapısında satış yapan ülkeler için çoklu dil desteği, satış yapılan ülkeye özel para birimi ile tahsilat, bölgesel kargo tanımlama, ülkeye özel sayfa tasarımı, ülkeye özel kampanya oluşturabilme gibi temel özelliklere sahip olmalıdır.

Hızlı ve uygun maliyetler ile ürünlerini müşteri kitlesiyle buluşturmak isteyen firmalar için hazır E-İhracat paketlerimiz bulunmaktadır. E-İhracat ürünümüzün müşteri ihtiyaçlarına göre hazırlanmış bir çok tipi bulunmaktadır.

E-İhracat paketlerimizi incelemek için tıklayınız.
Ulusal / Uluslararası Pazaryeri
E-Ticaret alt yapımız yerli imkanlarla uzun yıllar geliştirilerek oluşturulmuştur. Pazaryeri olarak müşteri ihtiyacına yönelik özel projeler üretiyoruz. Pazaryeri modelimizin başından sonuna kadar projenin ihtiyacı olan her türlü çözümü üretebiliyoruz. Bu nedenle hazır ve geliştirme yapılamayan projelere göre tasarım ve yazılım açısından daha kreatif sonuçlar ortaya çıkıyor.

Pazaryeri projemizi diğer ürünlerimizde olduğu gibi uluslararası ölçekte üretebiliyoruz. Dünyanın neresinde olursanız olun projenizi hayata geçirebiliriz. Her coğrafyanın projede ihtiyaç duyduğu dil tercihleri, ödeme sistemleri, kargo teslimatı ve alışveriş alışkanlıkları farklı olabiliyor. Biz bu konuda tecrübeliyiz! Projenizin ihtiyaçlarına en doğru çözümü üretiyoruz.

Ulusal Pazaryeri
Ulusal Pazaryeri alıcı ve satıcının aynı ülke sınırları içinde olduğu genelde dil desteğine ihtiyaç duyulmadığı pazaryeri tipidir. Ulusal pazaryerilerine Trendyol, Hepsiburada.com, n11.com, gittigidiyor, Pttavm, çiçeksepeti projelerini örnek gösterebiliriz.

Uluslararası Pazaryeri
Uluslararası Pazaryeri Yazılımı çok kompleks yapılardır. Pazaryerinin bulunduğu coğrafyaya ve projenin ihtiyaçlarına ve ilgili coğrafyanın teknik alt yapısına göre değişiklik gösterir. Bu nedenle uluslararası pazaryerileri projeye özel yapılırlar. Uluslararası pazaryeri projelerine Alibaba, Amazon, Etsy, Ebay projelerini örnek gösterebiliriz.

Karşılaşılan en yaygın uluslararası pazaryeri tipleri;
- Satıcıların tümü bir ülkeden, alıcılar Dünya genelinden olabilir
- Satıcılar Dünya genelinden, alıcılar bir ülkeden olabilir
- Pazaryeri projesinin alıcı, satıcı ve yönetici ekranları farklı dillerde kurgulanabilir.
Butik E-Ticaret Yazılım Geliştirme
E-Ticaret alt yapıları tasarım ve özellik olarak geliştirmesi için uzun yıllar gerekmektedir. Uzun yıllar neticesinde belirli standartlara sahip olan bir alt yapı oluşur. Bu alt yapıları herkese uygun maliyetle sunabilmek için oluşturulan tasarım ve özellikler bazı şirketlerin ihtiyacını karşılamayabilir

Bu durumlarda Butik e-ticaret projesi ile çözüm sağlanabilir. Butik e-ticaret sitelerinden mevcut alt yapının görsel tasarımı tamamen değiştirilebilir. Yazılımsal olarak her türlü talep alınabilir ve uygulanabilir. her firmanın bu konuda yaklaşımı farklı olabilir. Örneğin kısıtlı tasarım desteği sunmak veya yazılım desteği sunamamak gibi tercihleri olabilir. Butik e-ticaret isteğinizde ki her yazılımsal farklılık projenin yapım süresini doğrudan etkileyecektir.

Worklab olarak projenizde ki beklentilerinizi değerlendirilerek projenin ne kadar sürede geliştirileceği ve oluşacak maliyet üzerine detaylı bir teklif verilmektedir.

Markanıza özel butik e-ticaret projeniz için bize ulaşınız.